| Lägsta pris: | 26258:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 48618:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Grafikminne: | 8GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12229:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12499:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 8750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28781:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 10870H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24104:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 10750H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35240:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 10870H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9542:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12058:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10959:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12650H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14329:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12650H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16327:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14237:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 11800H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21343:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 10750H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28058:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29058:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39419:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 10875H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43758:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12650H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22734:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12650H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22669:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22618:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 16425:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21719:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19509:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21218:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11290:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17949:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |