| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1240P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Lägsta pris: | 14047:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10049:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10390:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13490:- |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 14790:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15058:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12647:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Grafikminne: | 2GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17778:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 11370H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19978:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14160:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14940:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 15720:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16500:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12216:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16490:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 15490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 90Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14849:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15299:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16199:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17099:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16995:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17995:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27078:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1280P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9962:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14999:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 49990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 45999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 39999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 44999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21759:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 37890:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35532:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 44281:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 41990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39946:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |