| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6290:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6779:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 36790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18663:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21735:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19333:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Lägsta pris: | 16239:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11661:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15149:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 6600U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2240x1400 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11287:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11644:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 17490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20799:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 28083:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25595:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11543:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13802:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD A-series A6-3650 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10826:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 90Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18995:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14241:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16300:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20306:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 25990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 30114:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25597:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo Yoga |