| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10734:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 12201:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23922:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20590:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11238:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12225:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11189:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10775:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12225:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15038:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17040:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13411:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14843:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16502:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15485:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13945:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 64490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 51990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 53900:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21168:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26166:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21187:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23112:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 70781:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30151:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35556:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 29390:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21769:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37190:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34090:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 27490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19153:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |