| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23738:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19988:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Lägsta pris: | 24363:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21727:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23086:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29200:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27841:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24264:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24405:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23856:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16311:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20318:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21243:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17688:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18619:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19567:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19683:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20531:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12433:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17488:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21824:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15406:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19464:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20042:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23466:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19607:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21896:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 19334:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19284:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 13498:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Grafikminne: | 1GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13588:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 4710MQ |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24081:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 4300M |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25143:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 4300M |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 16GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24186:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 4300U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2128:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 8365U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 160GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19702:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 2520M |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22127:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 10510U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 10510U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 22647:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 3667U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28486:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1240P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26172:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27162:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 32797:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 31554:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |