| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6499:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8958:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5590:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus VivoBook |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3199:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5696:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6830:- |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N6000 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 8557:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17822:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20579:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 11300H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22873:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2880x1620 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5530:- |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11558:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10390:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5590:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9058:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus VivoBook |