| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26863:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28469:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22814:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28521:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24303:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16594:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23358:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18490:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 31139:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20553:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25436:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16068:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 47970:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 11950H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 3840x2160 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16609:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24128:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34750:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12850HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 55613:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 43113:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28835:- |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28738:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 37383:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 44226:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 38625:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 55477:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37463:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 55875:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 45905:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24363:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25662:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28788:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27162:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29190:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24039:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25612:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20993:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30433:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17798:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 38245:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30653:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39614:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28738:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39988:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34363:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34392:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35994:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37999:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 38715:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |