| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12741:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11696:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9659:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11994:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5825U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12216:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11238:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14363:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11609:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13361:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11290:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15748:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12092:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15839:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10122:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9916:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13031:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13181:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16129:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 3500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25744:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28070:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15438:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14777:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17289:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15613:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14526:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14933:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13982:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9674:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18918:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3376:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11106:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12782:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12499:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11696:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 5675U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15334:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16490:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13181:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14988:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13738:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13113:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13875:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15748:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12895:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |