| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3458:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4404:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5558:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N3350 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N3350 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N3350 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5358:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 7058:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6190:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1110G4 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Processormodell: | Intel Celeron N4020 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4355:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4020 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 10210U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | MediaTek MT8183 |
| Skärmstorlek: | 12' |
| Skärmupplösning: | 1366x912 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | MediaTek MT8183 |
| Skärmstorlek: | 12' |
| Skärmupplösning: | 1366x912 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4163:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3903:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4144:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 115U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4190:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 4GB |
| RAM-minne: | 0.5GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 353 |
| Skärmstorlek: | 7' |
| Skärmupplösning: | 800x480 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8602:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7477:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7765:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9851:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12472:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10790:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9450:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1240P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11242:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15590:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |