| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14114:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7640HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 11049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 14049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20058:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 11989:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 13489:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 12489:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12798:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14161:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14440:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7640HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16448:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11871:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 13569:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16117:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14058:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15490:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17390:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 6800H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14181:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 6600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 6800H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23989:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28989:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27490:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21530:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21582:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26159:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 49990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7745HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22486:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20399:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18767:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |