| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3788:- |
| Skärmstorlek: | 12' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3290:- |
| Skärmstorlek: | 12' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4219:- |
| Skärmstorlek: | 12' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5330:- |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5923:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon 7c |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8971:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8029:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9842:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5425C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11252:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i3 10110U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7786:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11589:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5803:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11206:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13134:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10246:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8094:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11499:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11238:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 575 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7988:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G1 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9988:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10639:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12159:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14790:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16590:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14489:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15489:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16499:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25904:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 5900HX |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Acer Nitro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24089:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14793:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 10750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11041:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 11400H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Acer Nitro |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10546:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 11400H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Acer Nitro |