| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5039:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9891:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10659:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7895:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 11995:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9790:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2048x1280 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10001:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7103:- |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5549:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8949:- |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5690:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4290:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7041:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9590:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8046:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4390:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 15425:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2290:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5190:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14409:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14495:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19046:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo Legion |
| Grafikminne: | 6GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13114:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7640HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11866:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |