| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9228:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5300U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8707:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11190:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9470:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5178:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Gold 7505 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 6486:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7546:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6299:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10405:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16978:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 9750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11756:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17614:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17495:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12613:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12015:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 3500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 3200U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 3500U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8049:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8549:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6549:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10057:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6290:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3989:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3549:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3489:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 4942:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |