| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6499:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6658:- |
| Processormodell: | AMD 3020e |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8908:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5159:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9258:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7658:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1155G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 8068:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 12GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5700U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7458:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6458:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3729:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4875:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | MediaTek MT8183 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3458:- |
| Processormodell: | MediaTek MT8183 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 12GB |
| Lägsta pris: | 8840:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6663:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5300U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7115:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8815:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5449:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N6000 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6869:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N6000 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5758:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 9555:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15057:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 10558:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8219:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7871:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7299:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11343:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1240P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14599:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12484:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13527:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7029:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9375:- |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4095:- |
| Skärmstorlek: | 11' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4586:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon 7c Gen2 |
| Skärmstorlek: | 11' |
| Skärmupplösning: | 2000x1200 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14090:- |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 7800:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon 7c Gen2 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 6433:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5300U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9078:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7995:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 6495:- |
| Processormodell: | Intel Pentium Gold 8505 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |