| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3689:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium N3540 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2290:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5489:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 4699:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3661:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N5030 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9557:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6049:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8957:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5178:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4458:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7412:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7558:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8449:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9458:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9449:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7949:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8458:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6549:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5190:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6858:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8858:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7858:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4248:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4558:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 4239:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 6049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Lägsta pris: | 5499:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5464:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6369:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5907:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7360:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7858:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7495:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6758:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7758:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9558:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8281:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Lenovo IdeaPad |