| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39453:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 54062:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 31145:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 8950HK |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 3840x2160 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 56475:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 10885H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 51238:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12800H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 41190:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 102763:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7115:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 8850H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 3840x2160 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24372:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24781:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23066:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25077:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23299:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 72911:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 50995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 56995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 59495:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 69495:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 83995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 73995:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 3000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 54999:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 68687:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 40087:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 33990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 38490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26623:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 26686:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26986:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 42495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 46495:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 54495:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 51995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 48995:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 7083:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Lägsta pris: | 43253:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9728:- |
| Serie: | Huawei MateBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7958:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Huawei MateBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9402:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Huawei MateBook |
| Lägsta pris: | 7224:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 35611:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 10109:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12069:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Lenovo Yoga |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6290:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD A-series A6-9220C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3875:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4495:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium DC T2390 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8953:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |