| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 19058:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23786:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Lägsta pris: | 19049:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23199:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 18995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17995:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8969:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7909:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10489:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9558:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11039:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11048:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9209:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Lägsta pris: | 16499:- |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11548:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15048:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 9880H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Xeon E-2286M |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 41720:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30139:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18048:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17048:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21341:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24999:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25708:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25488:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21333:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10048:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |