| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9949:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 10210U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20236:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19676:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14058:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9294:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12364:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10338:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11197:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13635:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11696:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 22648:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10339:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14445:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10499:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13690:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13089:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17675:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23231:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10589:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12669:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19855:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13299:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11635:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9169:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Lägsta pris: | 11421:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15635:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10548:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16756:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16595:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3536:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3954:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8975:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N3350 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9589:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11499:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13925:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5917:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10190:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11115:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12524:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |