| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 15.5' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 15056:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15790:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 37990:- |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32809:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 26984:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 4710HQ |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18265:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 4710HQ |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22350:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 6800H |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11889:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14989:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15989:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900HX |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10548:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Omen |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 7940HS |
| Skärmstorlek: | 16.1' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Omen |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 288V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2240x1400 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2240x1400 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5648:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5848:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5531:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium N3520 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| Grafikminne: | 2GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10145:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 4510U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7614:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4030U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |