| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 15884:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1250U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 12048:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9048:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 13048:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10548:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12055:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5999:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5999:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6254:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6048:- |
| Processormodell: | Intel Core i3-N305 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5848:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6479:- |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5548:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 7320U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5848:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6548:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8548:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6548:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6648:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5848:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6519:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Lägsta pris: | 5866:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11159:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6995:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 6GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7995:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |