| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14048:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 41554:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25652:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26540:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20094:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15813:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18149:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8499:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18258:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15987:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24361:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16559:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18164:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23411:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22148:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21740:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13548:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22445:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23312:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13687:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15696:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26604:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20840:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23835:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24490:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21183:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25995:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26503:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27988:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 2GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12176:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 5200U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 12GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17814:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 5500U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21425:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 5500U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17558:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 5500U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16048:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Envy |
| Grafikminne: | 2GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15350:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 4200M |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14995:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP Envy |