| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2128:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3814:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 250GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10048:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10448:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9248:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 36378:- |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12489:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13048:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11499:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18495:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16314:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17499:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20080:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13817:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12280:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Grafikminne: | 1GB |
| Flash/SSD-storlek: | 24GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 28276:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 3630QM |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14433:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18708:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23098:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 5850U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23790:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12548:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 30896:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 37734:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16048:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19690:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15052:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20198:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19499:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 22258:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 42193:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43903:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1260P |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17878:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16278:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20499:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24164:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 6650U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Grafikminne: | 2GB |
| Flash/SSD-storlek: | 24GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 48670:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 3610QM |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5703:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 57894:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 7600U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 35869:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 10210U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 44659:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24209:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 30166:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 49955:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 52201:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 32813:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 53318:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |