| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12226:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15910:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12629:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13635:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18787:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11999:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15212:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 4600U |
| Skärmstorlek: | 12.5' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 5200U |
| Skärmstorlek: | 12.5' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28583:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 34296:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18729:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19988:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23614:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 8265U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19165:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26159:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20951:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19907:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21156:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23419:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 6650U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18999:- |
| Serie: | HP EliteBook |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 4200U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1600x900 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19799:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11048:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 31038:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16152:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14999:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 31023:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18488:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20144:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11048:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20512:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16436:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14988:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34744:- |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24731:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15600:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16984:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19923:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21290:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18999:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3890:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 5200U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16986:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |