| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14151:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 13866:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19961:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25338:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24769:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 10310U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1280 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 15045:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 10110U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1280 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 38303:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 36942:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29309:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15248:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12548:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17749:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28074:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20063:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24829:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 40230:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25920:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 3520M |
| Skärmstorlek: | 12.5' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13480:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14499:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 26080:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13446:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9548:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21071:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15221:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13599:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13650:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15836:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17949:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14803:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12570:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14995:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15174:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13298:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13738:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12189:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15157:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12783:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15499:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11148:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17118:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13649:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14704:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13048:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19759:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18719:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12895:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13029:- |
| Serie: | HP EliteBook |