| Flash/SSD-storlek: | 16GB |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2733:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Samsung Exynos 5 Dual (5250) |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5650:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5515:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8136:- |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9215:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N5100 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5451:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4358:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 6258:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel N100 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel N200 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 8222:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4725:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N4020 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12045:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11838:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N5100 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i3-N305 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8658:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1125G4 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 50610:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 70881:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 3000x2000 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24745:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23744:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29128:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22767:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20499:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24999:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Dragonfly |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12495:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11172:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP Envy |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22525:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 15609:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 23495:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28824:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29995:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1280 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 36699:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1280 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 24860:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 1920x1280 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 22553:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16781:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 44930:- |