| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15723:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14603:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10738:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5261:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5539:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4359:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N5030 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6858:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8358:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1155G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5700U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8048:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5700U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium Gold 4417U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4749:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6740:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4005U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7060:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4005U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7101:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4005U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7963:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 5200U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5049:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7048:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 3250U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6228:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6547:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6910:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12676:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6495:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6361:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9460:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 8265U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4020 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10569:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8467:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11358:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1215U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7209:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8665:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5300U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9919:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5514:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7911:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7568:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3348:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16269:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16649:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15061:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14732:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12574:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14125:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 0.38GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 530 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core 2 Duo T5270 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Grafikminne: | 0.38GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 550 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4448:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 16GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N4020 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 8812:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 11.6' |