| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37580:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 48330:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 39248:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9078:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7675:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9069:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10802:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9213:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9878:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5590:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6587:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8530:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6248:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G1 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 11390H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 11320H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 31199:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19212:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 24490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25623:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 7Y54 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 29015:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 7Y75 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16677:- |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23377:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1360P |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29838:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25495:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22495:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25472:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 30213:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20141:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14.5' |
| Serie: | Dell Xps |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25090:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Xps |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30974:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 3456x2160 |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 35580:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16.3' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16.3' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30067:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16.3' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24744:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20494:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Xps |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1005G1 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G1 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1005G1 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 0.25GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4750:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 520 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 0.25GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 530 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Grafikminne: | 0.25GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 540 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 0.25GB |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 540 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G1 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 36317:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23184:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 10870H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11804:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |