| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17246:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21010:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18175:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4225:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20872:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1345U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16690:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23130:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19311:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Dell Latitude |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 33079:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26822:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20521:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21338:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18876:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23149:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14014:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21774:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22615:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23443:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 18190:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23919:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26631:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25340:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22499:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20303:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27448:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19674:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29613:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21262:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 44638:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 9850H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 3840x2160 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 38345:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 45583:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34489:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 65266:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34685:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 40797:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 11850H |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 9750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 11950H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 40225:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 37564:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28620:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 48054:- |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 36126:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13850HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 38023:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 9850H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39642:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 44743:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |