| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10513:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12580:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11464:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19674:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16257:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14190:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18364:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13690:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 8650U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16419:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15908:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19223:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12338:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12348:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16269:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13690:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15107:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17273:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15722:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13008:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13355:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10738:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 10210U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1145G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17864:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1185G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11357:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12225:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11375:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16988:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13605:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19797:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14994:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1145G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26969:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22764:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1365U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21542:- |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20301:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16735:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14674:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1185G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13802:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27426:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17130:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1345U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1365U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21364:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1345U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13749:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21664:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21719:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17908:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18343:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |