| Lägsta pris: | 4557:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6557:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6557:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8057:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7057:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6058:- |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4056:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8958:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9358:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 4500U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6057:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 4657:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 5557:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5458:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4120 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6557:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 6GB |
| Lägsta pris: | 4557:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4558:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3758:- |
| Skärmstorlek: | 14.1' |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2549:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4057:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7057:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Lägsta pris: | 4266:- |
| Skärmstorlek: | 14.1' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3815:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5199:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7250:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7121:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8299:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8999:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10299:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 9650:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8883:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9299:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8799:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8821:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7014:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14821:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13988:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 1345U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11693:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8088:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11238:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8734:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15864:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9802:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16564:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Dell Latitude |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12554:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 1345U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Dell Latitude |