| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21490:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20701:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 40705:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 42990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26531:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 45990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 11900H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 3840x2160 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Rog |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Rog |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11390:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8969:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10489:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10046:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18531:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20326:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 6800H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 7940HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13570:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 7845HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22058:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10486:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 11400H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9658:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 11400H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14980:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |