| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21490:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14129:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12844:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17956:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8367:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1260P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18503:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1260P |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 10510U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21913:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 26825:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10137:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 115U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 21030:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20249:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20255:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 15521:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 33315:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21805:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Asus Tuf Gaming |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17442:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Serie: | Asus ZenBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6279:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 4210U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 42419:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 64GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Lägsta pris: | 31990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27590:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 39999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 51093:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 37804:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5258:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 24GB |
| Typ av grafikminne: | DDR3 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4969:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4030U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6556:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1065G7 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4679:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium N3540 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7058:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8758:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9058:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 6800HS |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Asus Rog |