| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 49990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M4 |
| Skärmstorlek: | 14.2' |
| Skärmupplösning: | 3024x1964 |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 56990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M4 |
| Skärmstorlek: | 14.2' |
| Skärmupplösning: | 3024x1964 |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 33490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M4 Pro |
| Skärmstorlek: | 16.2' |
| Skärmupplösning: | 3456x2234 |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 48GB |
| Lägsta pris: | 41589:- |
| Processormodell: | Apple M4 Pro |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7595:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 7360U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10644:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 8259U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Pro |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13298:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 9880H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Pro |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 58840:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 9880H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3072x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1038NG7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 29490:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13290:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16190:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 23890:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 18590:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 26890:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 32490:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 15490:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 31590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 128MB |
| Lägsta pris: | 72390:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 48GB |
| Lägsta pris: | 52690:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 55590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 48GB |
| Lägsta pris: | 40190:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 48GB |
| Lägsta pris: | 34790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28790:- |
| Skärmstorlek: | 14.2' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 59790:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 38790:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 48GB |
| Lägsta pris: | 44390:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 65390:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 128MB |
| Lägsta pris: | 70990:- |
| Skärmstorlek: | 16.2' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 36GB |
| Lägsta pris: | 37005:- |
| Processormodell: | Apple M3 Pro |
| Skärmstorlek: | 14.2' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 36GB |
| Lägsta pris: | 45700:- |
| Processormodell: | Apple M3 Max |
| Skärmstorlek: | 16.2' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 57119:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Apple M3 Max |
| Skärmstorlek: | 16.2' |
| Serie: | MacBook Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12616:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Asus VivoBook |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4015:- |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5989:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8299:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N3350 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 6658:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6374:- |
| Processormodell: | MediaTek Kompanio 520 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | AMD 3015Ce |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |