| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 23519:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 4199:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 4799:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 8699:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 7499:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10799:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12799:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 15599:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator, Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 13399:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7600X |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3094:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6995:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7600X |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 21659:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 20055:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 22905:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 25353:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 13020:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 18473:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 35495:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 15783:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 23495:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 21122:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 20754:- |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 18730:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 24560:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 24279:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 25987:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 24037:- |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 620 |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 9700T |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17382:- |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8370D |
| Lägsta pris: | 4842:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | AMD A-series A4-6300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 5730:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD A-series A10-7700K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 4500MHD |
| Lägsta pris: | 9795:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core 2 Duo P8700 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 9127:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Grafikprocessor: | Radeon HD 8370D |
| Lägsta pris: | 4295:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | AMD A-series A4-6300 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 10595:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 8946:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 4770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 11172:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 3770 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce G210 |
| Lägsta pris: | 6219:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Athlon X4 740 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 7929:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD A-series A8-6600K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 23975:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 5960X |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 35500:- |
| Processorkärntyp: | 1core |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 11975:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | AMD FX-series FX-8350 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 980 |
| Lägsta pris: | 25475:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i7 5820K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 610 |
| Lägsta pris: | 16995:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i7 5820K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 13495:- |
| RAM-minne: | 16GB |