| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 49939:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12728:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25320:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6589:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 28058:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 7622:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 7739:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 6463:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 6268:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5934:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 7870:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3390:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 7708:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 7500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6068:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9117:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7082:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 12058:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8739:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6067:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8170:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8425:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7224:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 14320:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 12346:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 9116:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 14180:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7330:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 10733:- |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7155:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7186:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8022:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8318:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9932:- |
| Processormodell: | Intel Core i3 14100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10434:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12598:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7146:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8815:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8282:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9890:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9667:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 13706:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14646:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 11442:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10030:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 7190:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 8500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 4116:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |