| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 22550:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 29603:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3070 |
| Lägsta pris: | 23711:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800X |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 18858:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 2060 Super |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 3700X |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4080 |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700KF |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4080 |
| Lägsta pris: | 39556:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700KF |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 39490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 18211:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3448:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11249:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9690:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 47827:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 38543:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 29935:- |
| Lägsta pris: | 23257:- |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 33641:- |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 51460:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 15987:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3432:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3060 Ti |
| Lägsta pris: | 19104:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10400F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12049:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 14057:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 18049:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 25057:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26058:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14600K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 7558:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 9049:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15058:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20058:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 14999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 48058:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 57128:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 7557:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 9057:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 7 |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Xe Graphics G4 48EUs |
| Lägsta pris: | 9658:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 26739:- |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 55990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 40990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 54990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 26652:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 42490:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |