| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Apple M4 |
| Lägsta pris: | 24069:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Apple M4 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Mac |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Apple M4 |
| Lägsta pris: | 27261:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Apple M4 |
| RAM-minne: | 24GB |
| Typ: | Mac |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Apple M4 |
| Lägsta pris: | 18769:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Apple M4 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Mac |
| Lägsta pris: | 8076:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5915:- |
| Lägsta pris: | 7656:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 13796:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 13188:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 6259:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7858:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10074:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4519:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 620 |
| Lägsta pris: | 6059:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 10110U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 3930:- |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7039:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 12400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7755:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 8291:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9531:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12692:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 13440:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 6799:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14332:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11641:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12101:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12190:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 5317:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11297:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11184:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9680:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics |
| Lägsta pris: | 4234:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Celeron N5100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 6 |
| Lägsta pris: | 10295:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5300U |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 7 |
| Lägsta pris: | 7890:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 7 |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6217:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6190:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9835:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 6661:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 16219:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11610:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16219:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 16219:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 18146:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17924:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 19824:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14551:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |