| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11521:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 3462:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4039:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 2070 |
| Lägsta pris: | 20833:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 9700KF |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16125:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16050:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 27047:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 24015:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3060 |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600X |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 39272:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 47960:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 35112:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 36238:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 8643:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 8358:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 13175:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11246:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Lägsta pris: | 11129:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 950 |
| Lägsta pris: | 27799:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 6400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 970 |
| Lägsta pris: | 42461:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 6700K |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 980 |
| Lägsta pris: | 38376:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 6400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 980 |
| Lägsta pris: | 42455:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 6700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 960 |
| Lägsta pris: | 34061:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 6700 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 970 |
| Lägsta pris: | 34055:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 6400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12360:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 10196:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5835:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10699:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9348:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Grafikprocessor: | Intel GMA 950 |
| Lägsta pris: | 6244:- |
| Processorkärntyp: | 1core |
| Processormodell: | Intel Atom N270 |
| RAM-minne: | 1GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7266:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5237:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 4889:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs |
| Lägsta pris: | 7353:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 1165G7 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 14350:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23490:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 20490:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 20990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700F |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 42158:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10439:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9343:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 730 |
| Lägsta pris: | 8491:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |