| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 40890:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 45166:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 51943:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Lägsta pris: | 78744:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 40226:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 53031:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Xeon W-2235 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 52522:- |
| Processorkärntyp: | 32core |
| Processormodell: | AMD Ryzen Threadripper Pro 5975WX |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 50256:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | AMD Ryzen Threadripper Pro 5955WX |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Nvidia RTX A2000 |
| Lägsta pris: | 78768:- |
| Processorkärntyp: | 24core |
| Processormodell: | AMD Ryzen Threadripper Pro 5965WX |
| RAM-minne: | 64GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 43342:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 66995:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 41219:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 36150:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 47160:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 54911:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 63439:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 89346:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 51634:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 15594:- |
| Lägsta pris: | 44213:- |
| Lägsta pris: | 29363:- |
| Lägsta pris: | 33345:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15594:- |
| Lägsta pris: | 7649:- |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10249:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 10988:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10937:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 26238:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 19988:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 34988:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 8 |
| Lägsta pris: | 5900:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 3500U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 18825:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 23094:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Lägsta pris: | 3628:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 3188:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 9739:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 13218:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11693:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 10546:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 13086:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Lägsta pris: | 12008:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 620 |
| Lägsta pris: | 3999:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Celeron 5205U |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8505:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7790:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7233:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6564:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11064:- |
| RAM-minne: | 16GB |