| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 36999:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 58997:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 65990:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 73227:- |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 100495:- |
| RAM-minne: | 128MB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Lägsta pris: | 55468:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Xeon E5 2630V4 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7604:- |
| RAM-minne: | 2GB |
| Lägsta pris: | 19595:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 13169:- |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 8481:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 14433:- |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 10124:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 9991:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 12567:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 10735:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 11020:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 15798:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 20462:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19857:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 38253:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12494:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 4590 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 11994:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4060 |
| Lägsta pris: | 9995:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3050 |
| Lägsta pris: | 6980:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5500 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4060 Ti |
| Lägsta pris: | 12495:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 14600K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4070 Super |
| Lägsta pris: | 16980:- |
| Processorkärntyp: | 20core |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4080 Super |
| Lägsta pris: | 23980:- |
| Processorkärntyp: | 24core |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Gamingdator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 95777:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 266889:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16999:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7600X |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 24499:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 26999:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 23999:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14600K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 18499:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7600X |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 33499:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 43499:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 8599:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8399:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10199:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12099:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11799:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11499:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11199:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 14099:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13899:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15199:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14899:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12733:- |
| RAM-minne: | 16GB |