| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 39999:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 52416:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 21540:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 46995:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 27336:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 20596:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 29190:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 24084:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 15498:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 41271:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 49591:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 42406:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 24158:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 28397:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 21941:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 19292:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Lägsta pris: | 43957:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900K |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 47208:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 72101:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 32958:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 51260:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 62427:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 82265:- |
| Lägsta pris: | 212666:- |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 45335:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 98869:- |
| RAM-minne: | 128MB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 260995:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 54003:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 455444:- |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 2060 Super |
| Lägsta pris: | 29419:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 10700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 38790:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 26299:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 21490:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 27490:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14579:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 18242:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 52763:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 28999:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 21848:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 52495:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700K |
| RAM-minne: | 96GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 38546:- |
| RAM-minne: | 64GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | Quadro T2000 |
| Lägsta pris: | 33098:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Xeon W-1270P |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Quadro T2000 |
| Lägsta pris: | 24374:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 10700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 22405:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 6700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Lägsta pris: | 170398:- |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Lägsta pris: | 48295:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Xeon W-2123 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Ingår ej |
| Lägsta pris: | 64865:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Xeon W-2125 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 84406:- |
| RAM-minne: | 128MB |
| Typ: | Arbetsstationer |