| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 15276:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 13499:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500T |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 16015:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 13477:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12554:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 8500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11512:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 13680:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 13939:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Lägsta pris: | 23494:- |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Lägsta pris: | 38823:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Pentium J2900 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Lägsta pris: | 21245:- |
| Processorkärntyp: | 1core |
| Processormodell: | Intel Celeron 807UE |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 16646:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Celeron G1820 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 510 |
| Lägsta pris: | 33905:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Celeron G3900 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 56230:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 6500 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 510 |
| Lägsta pris: | 38141:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Pentium G4400 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 510 |
| Lägsta pris: | 41366:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Pentium G4400 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 42860:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 510 |
| Lägsta pris: | 38720:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Pentium G4400 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 10093:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 510 |
| Lägsta pris: | 41710:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Pentium G4400 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 48718:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 34420:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 52541:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 6500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 530 |
| Lägsta pris: | 41173:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| Processormodell: | Intel Core i3 6100 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 8GB |
| Grafikprocessor: | GeForce ULP |
| Lägsta pris: | 14393:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Nvidia Tegra 4 |
| RAM-minne: | 1GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 4989:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 6489:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7489:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11495:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8989:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3060 |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5700G |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Lägsta pris: | 14779:- |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Lägsta pris: | 11609:- |
| Lägsta pris: | 6989:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3060 |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 10989:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Lägsta pris: | 9989:- |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Lägsta pris: | 12989:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 27499:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Minidator, Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 22041:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 21703:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 18790:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Nvidia RTX A2000 |
| Lägsta pris: | 36246:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 31294:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i9 12900K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 26360:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700K |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Arbetsstationer |