| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4060 Ti |
| Lägsta pris: | 15499:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Lägsta pris: | 21119:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 13989:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3080 Ti |
| Lägsta pris: | 24058:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | Intel Core i7 11700K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4070 Ti |
| Lägsta pris: | 24058:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13400F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel Arc Graphics |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Intel Arc Graphics |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Grafikprocessor: | Intel Arc Graphics |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Intel Arc Graphics |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4050 |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 8 |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Processorkärntyp: | 8core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5700U |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 4060 |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Processorkärntyp: | 20core |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Processorkärntyp: | 20core |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics |
| Lägsta pris: | 10048:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3417:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| RAM-minne: | 2GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9626:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8468:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8709:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 11499:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 8499:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9596:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9953:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10690:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 12066:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 15174:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Lägsta pris: | 10571:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 8483:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 6442:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5507:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 6655:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 12034:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 9603:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 6691:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Lägsta pris: | 10590:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3263:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 19493:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 7500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 899:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 7494:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 9500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 5668:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Radeon RX Vega 11 |
| Lägsta pris: | 8335:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 3400GE |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 2295:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i7 4790 |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 9500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 620 |
| Lägsta pris: | 5995:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 15119:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 16520:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500T |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |