| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 17499:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 15995:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 15669:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 17469:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 14113:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 17068:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 14497:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 16162:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11199:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 16961:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10699:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7339:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 630 |
| Lägsta pris: | 21914:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 7500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 8287:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5667:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 6151:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 6610:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 9576:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8916:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9348:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7638:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 7430:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 10179:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 6129:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 9550:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8446:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 12856:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10150:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12085:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2995:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 500GB |
| Lägsta pris: | 2668:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 4600 |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 4570 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| Lägsta pris: | 1878:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2608:- |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 4805:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3674:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 630 |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 10500T |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 21560:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700T |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Lägsta pris: | 35835:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 750 |
| Lägsta pris: | 25170:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 11500 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 24785:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Core i5 12500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 19695:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 16999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Mac |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processorkärntyp: | 14core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 27690:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 20679:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Processorkärntyp: | 16core |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 20796:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |