| Lägsta pris: | 3929:- |
| RAM-minne: | 2GB |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 8753:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 10419:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics |
| Lägsta pris: | 9558:- |
| Processorkärntyp: | 2core |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 1650 |
| Lägsta pris: | 9958:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13400F |
| RAM-minne: | 4GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics |
| Lägsta pris: | 12057:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i3 13100 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7260:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7390:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8179:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator, Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 11334:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 16EUs |
| Lägsta pris: | 6889:- |
| Processorkärntyp: | 1core |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7790:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 8790:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 9290:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8290:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 11290:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12790:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 770 |
| Lägsta pris: | 11134:- |
| Processorkärntyp: | 12core |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700K |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 6989:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7499:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 7690:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | Intel UHD Graphics 32EUs |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Pentium Silver N6005 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6058:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3489:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11878:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Allt-i-ett-dator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Lägsta pris: | 4463:- |
| Processorkärntyp: | 4core |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 7994:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 3596:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 32GB |
| Lägsta pris: | 4957:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5205:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 7166:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| Lägsta pris: | 4032:- |
| RAM-minne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3496:- |
| RAM-minne: | 8GB |
| Typ: | Minidator |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| Grafikprocessor: | Quadro RTX 4000 |
| Lägsta pris: | 28030:- |
| Processorkärntyp: | 6core |
| Processormodell: | Intel Xeon E-2224G |
| RAM-minne: | 32GB |
| Typ: | Windows |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 16058:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 12302:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Grafikprocessor: | GeForce RTX 3050 |
| Lägsta pris: | 10999:- |
| Processorkärntyp: | 10core |
| Processormodell: | Intel Core i5 13400F |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 13999:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Typ: | Gamingdator |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| RAM-minne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 14400 |
| RAM-minne: | 16GB |