| Lägsta pris: | 239:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 184:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 470:- |
| Max effekt: | 10W |
| Lägsta pris: | 324:- |
| Max effekt: | 15W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 69:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 638:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 277:- |
| Max effekt: | 20W |