| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 6921:- |
| Max effekt: | 120W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 42W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 313:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 313:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Programmerbar strömförsörjning (PPS) |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1558:- |
| Lägsta pris: | 416:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 608:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 414:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 486:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 335:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 363:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 469:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 411:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 37W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 489:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 862:- |
| Max effekt: | 68W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 584:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 501:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 106:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 222:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 253:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 229:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 149:- |
| Max effekt: | 25W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 192:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 186:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 207:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Lägsta pris: | 274:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 2258:- |
| Lägsta pris: | 80:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 301:- |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 6157:- |
| Lägsta pris: | 414:- |
| Lägsta pris: | 360:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 2625:- |
| Lägsta pris: | 688:- |
| Max effekt: | 140W |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 290:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |