| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1046:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 145:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 251:- |
| Max effekt: | 120W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Max effekt: | 120W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 162:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 148:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 141:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 467:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 206:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Lägsta pris: | 106:- |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 594:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 323:- |
| Lägsta pris: | 153:- |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 792:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 165:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 219:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 209:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 405:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 326:- |
| Max effekt: | 42W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 169:- |
| Max effekt: | 42W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 245:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 469:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 417:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 521:- |
| Max effekt: | 108W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 834:- |
| Max effekt: | 200W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 212:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 94:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 320:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 37W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 129:- |
| Max effekt: | 15W |
| Typ: | Billaddare |
| Lägsta pris: | 736:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 1160:- |
| Max effekt: | 12W |
| Lägsta pris: | 1311:- |
| Max effekt: | 120W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Max effekt: | 100W |
| Funktioner: | GaN-laddare |