| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 160:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 585:- |
| Max effekt: | 61W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 737:- |
| Max effekt: | 70W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Max effekt: | 96W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 982:- |
| Max effekt: | 96W |
| Lägsta pris: | 866:- |
| Max effekt: | 96W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 1089:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 1282:- |
| Max effekt: | 140W |
| Lägsta pris: | 464:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 538:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 355:- |
| Max effekt: | 90W |
| Lägsta pris: | 506:- |
| Max effekt: | 65W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 478:- |
| Lägsta pris: | 408:- |
| Lägsta pris: | 497:- |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 281:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 258:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 78:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 207:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 285:- |
| Typ: | Billaddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 337:- |
| Max effekt: | 39W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 151:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 384:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 207:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 454:- |
| Max effekt: | 10W |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 602:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 557:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 152:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 366:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 242:- |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 512:- |
| Max effekt: | 65W |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 597:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 836:- |
| Max effekt: | 90W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 452:- |
| Lägsta pris: | 1565:- |
| Lägsta pris: | 2836:- |
| Max effekt: | 25W |
| USB-C uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 336:- |
| Max effekt: | 35W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 3st |
| Lägsta pris: | 1875:- |
| Max effekt: | 75W |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Max effekt: | 65W |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 706:- |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 574:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |