| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Max effekt: | 100W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Max effekt: | 250W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 414:- |
| Max effekt: | 36W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 500:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 456:- |
| Max effekt: | 50W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Max effekt: | 24W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |
| USB-C uttag: | 5st |
| Lägsta pris: | 529:- |
| Max effekt: | 63W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 5st |
| Lägsta pris: | 320:- |
| Max effekt: | 60W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 580:- |
| Max effekt: | 45W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 3st |
| Max effekt: | 60W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 263:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Max effekt: | 40W |
| Typ: | USB-laddningsstation |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 778:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 770:- |
| Max effekt: | 65W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Max effekt: | 12W |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Max effekt: | 18W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 459:- |
| Max effekt: | 67W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 182:- |
| Max effekt: | 25W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Programmerbar strömförsörjning (PPS) |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 382:- |
| Max effekt: | 45W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 409:- |
| Max effekt: | 60W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 376:- |
| Max effekt: | 27W |
| Lägsta pris: | 353:- |
| Max effekt: | 27W |
| Lägsta pris: | 184:- |
| Max effekt: | 6W |
| Lägsta pris: | 208:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | Billaddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 79:- |
| Max effekt: | 5W |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 72:- |
| Max effekt: | 5W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Max effekt: | 30W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 229:- |
| Max effekt: | 18W |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 253:- |
| Max effekt: | 30W |
| USB-A uttag: | 4st |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Max effekt: | 30W |
| USB-A uttag: | 4st |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Max effekt: | 10W |
| Typ: | USB-laddare |
| USB-A uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 192:- |
| Max effekt: | 20W |
| Funktioner: | GaN-laddare |
| USB-C uttag: | 0st |
| Lägsta pris: | 157:- |
| Max effekt: | 12W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 589:- |
| Max effekt: | 140W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 225:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Max effekt: | 20W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 1st |
| Lägsta pris: | 415:- |
| Max effekt: | 30W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 0st |
| USB-C uttag: | 2st |
| Lägsta pris: | 659:- |
| Max effekt: | 35W |
| Typ: | USB-laddare |
| Funktioner: | Stöd för snabbladdning |
| USB-A uttag: | 2st |